Catalogul clasei

GRUP 25 – TĂLMACI ȘI TĂLMĂCIȚE
442. Munteanu Iuliana, părinte consilier, Școala Găgești -Vrancea
418. Bogdan Munteanu, Școala Găgești- Vrancea
533. Camelia Neguț, profesor îndrumător
408. Anthony d’Aguanno, Școala Găgești-Vrancea
344. Oana Melania, părinte îndrumător
348. Oana Ioana, Școala Ortodoxă Sf.Antim Ivireanul Timișoara
347. Oana Georgia,Școala Ortodoxă Sf.Antim Ivireanul Timișoara
531. Simiz Florin, părinte îndrumător
532. Simiz Andreea, CN Loga – Timișoara

GRUP 24 – clasa  I A,

Colegiul Tehnic  I. Mincu –  Timișoara

505. Lavinia Marseu,  profesor  coordonator

506. Adrian Amarghioalei

507. Adelina Andrei

508. Gabriel Andrei

509. Andrei Badea

510. Biro Iulia

511. Claudiu Căta

512. Iris Ciora

513. Raul Corb

514. Daniel Dănilă

515. Denisa Duica

516. Andrada Galatescu

517. Mario Giulvăzan 

518. Irina Goron

519. David Matei

520. Diana Nicu

521. Tania Otavă

522. Maria Păsăreanu

523. Ruth Pester

524. Ana Maria Pisaru

525. Walter Postovaru Berger

526. Alexa Predescu

527. Bogdan Tcaciuc

528. Laurențiu Tihoi 

GRUP 23. Clasă de pian începători, Pregătitoare A. și Grădiniță,
 Școala Ortodoxă Sf. Antim Ivireanul
472. Andrei Sbera, coordonator, clasa a V-a
497. Irina Baci
498. Iustin Cătănescu
499. Daria Faur
500. Irina Grăjdeanu
501. Teodora Nedelcu
502. Antonia Râmneanțu
503.Sofian Solea
473. Maria Sbera
504. Alexandru Țone
GRUP 22 – MOZARTEL
376. ANDREI Andreea, coordonator
Grup 17 integral, pentru Mozartel 2015
keep going:
400.Carmen Purdel, instructor artistic
408. Antony d’Aguanno, traducător
418. Bogdan Munteanu, traducător
470. Gabriela Damșe, artist păpușar
481. Rodica Giurgiu, consilier muzical
482. Elena Petreșteanu, consilier liric
483. Carmen Oancea, consilier literar
484. Ramona Orban, artist plastic ilustrator
485. Dan Patzelt, ITst
486. Alexandru Stănescu, cineast
487. Florin Brie, editor
488. Ioana Popescu, PR
489. Mihaela Pasat, traducător
490. Gheorghe Sfaițer, cineast
491. Daniel Vâtcă, cineast
492. Cosmin Rotaru, cineast
493. Biliana Petrovici, traducător
494. Sorana Moldovan, muzician
495. Maria Sava, economist
496. Mihai Seratelius, consilier
Grup 21, de vacanță,  clasă de pian, Școala Ortodoxă Sf. Antim Ivireanul
470. Gabriela Damșe, profesor coordonator
471. Anca Luțu, profesor coordonator
348. Ioana Oana
347. Georgia Oana
472.. Andrei Sbera
473. Maria Sbera
456. Andrei Mârzan
467. Șefan Tuhuț
474. Magda Doboș
475. Sofia Atanasiu
476,Taisia Solea
477. Ștefan Avram
478. Elena Popescu
479. Cristian Mârzan
480. Toma Doboș
–––––––––––––––––––-
Grup 20, Școala Ortodoxă Sf. Antim Ivireanul, Timișoara,
de la toamnă în clasa I.
446. Amalia Doboș, profesor coordonator
447. Tudor Birgian
448. Ana Sofia Ciuhandu
449. Mircea Tudor Ciupa-Rad
450. Arsenie Nicolae Ciurușniuc
451. Sebastian Florin Drăghici
452. Maxim Dudui
453. Sofia Floruț
454. David Mihai Fabian Jurji
455. Mihai Kremer
456. Andrei Mârzan
457. Anamaria Micula
458. Răzvan Ionuț Mihai
459. Ioana Mocanu
460. Tudor Mușat
461. Ioana  Georgia Oprița
462. Sabina Gabriela Petric
463. Lucian Andrei Popovici
464. Stefan Alexandru Preja
465. Andrei Ioan Râmneanțu
466. Andrei Știube
467. Stefan Tuhuț
468. AndreiTupală
469. Luca Ștefan Vaivoda
……………………….

Grup 19 – Școala Gimnazială Găgești, 

comuna Bolotești, Județul Vrancea

400. Carmen Purdel, profesor coordonator

443. Alina Olteanu, profesor coordonator

441. Balcan Mihaela, consilier

442. Munteanu Iuliana, consilier

401. Corina Anghel 

402. Octavian Apriotese

403. Denisa Bandrabur

404. Alina Băncilă

405. Romina Bobeică

406. Mirela Corozanu

407. Robert Corozanu

408. Antony d’Aguanno

409. Adrian Dumitrasc

410. Andrei Dumitrescu

411. Rareș Istrate

412. Andreea Laluciu

413. Cristi Lovin

414. Denisa Lovin

415. Costin Măcău

416. Valentin Moisă

417. Alexandra Morăraș

418. Bogdan Munteanu

419. Luciana Norocea 

420. Dragoș Savin 

––––––––––––––––-

grup 18-  grup mama/tata-și-bebe

368-369. Abrudan Mirela & bebe Irina
370-371. Ardelean Cristina & bebe Alexia
372-373. Gilda-Maria Stoica Gabroveanu & bebe Albert
374-375. Krija Mihaela- bebe Matyas
376-377. Andreea Andrei & bebe Ingrid
378-379. Nițulescu Oana & bebe Sofia
380-381. Pârvu Mihaela & bebe Matei
382-383. Pop Cristina &  bebe Ana
384-385. Vâlcăneanțu Alexandra & bebe Matei
386-387. Crivac Andreea Cristina &  bebe Giulia
388-389. Iordache Diana & bebe Milena
390-391. Daiana Loredana Meszaros si bebe Amalia
392-393. Claudia Dragsineantu&bebe Alexandra
394-395. Diana Ragobete si bebe Miruna
396-397. Laura Legian si bebe Alexandrina
398- 399. Cristina Borza si bebe Andrei
 421-422. Bututoi Alexia si Bebe David
423-424 Decean Flaviu si Veronica
425-426 Dehelean Magdalena si bebe Olivia
427-428 Vasile Violeta si Alexandru
429-430 Jurma Laura si Bebe Anastasia Carp
431-432 Serbanescu Andreea si bebe Vlad
435-436 Jurca Georgia si bebe Elia
437-438- 433 Zatschler Eliana si bebe Paul si Konrad
439-440- Doiciar Anca si bebe Filip
444-445 – Madalina Ghitescu si bebe David
529-530– Bratilov Andreea si bebe Alvin
 –––––––––––––––––––––

Grup 17 – Scoala Gheorghe Atanasiu, Timișoara

361. Giulia Ana Poza, profesor coordonator

362. Marilena Nitoiu, profesor coordonator

363. Sanda Preda, profesor coordonator

364. Denisa Bobotan, clasa a 10a

365. Adriana Pop, clasa a 11a

366. Simona Șovar, clasa a 11a

367. Melissa Mateiscu, clasa a 11a

––––––––––––––––––

Grup 16 – Liceul Teoretic IRIS Timişoara

287. Camelia Gurgu, profesor psihopedagog

349. Amelia Roman, învăţător-educator

350. Lucia Cismaş, clasa I

351. Izabel Leleţi, clasa I

352. Maria Dărău, clasa I

353. Alex Teleki, clasa a IV-a

354. Augustina Adelina Cărămidaru, clasa a VI-a

355. Jasmina Florina David, clasa a VII-a

356. Domşa Dariana, clasa a VII-a

357. Andreea Roxana Enache, clasa a VII-a

358. Denisa Florentina Jonescu, clasa a VII-a

359. Vasile Florin Tobi
360. Andreea Iulia Cretu
–––––––––––––––––––––––––––
Grup 15, de familie
344 – 345- 434. Melania  si Horatiu Oana, indrumatori si Andrei
346 – 7. Maria si Georgia Oana, Scoala Sf.Antim Ivireanul, Timisoara
348 – Ioana Oana, Scoala Generala 16, Timisoara
–––––––––––––––––––––––––––-

Grup 14, Clasa pregătitoare

de la Şcoala Gimnazială Păuliş

324. Tatiana Tudur, institutor

325. Darius  Avram

326. Sebastian  Berlan

327. Bogdan Brandais

328. Elena  Chiţa

329. Andreea Covaci

330. Zoli  Farkaş

331. Denisa Ghiura

332. Lorena  Gîrdan

333. Giulia  Halga

334. Francesca  Lucaciu

335. Alesia Naghiu

336. Anda Niculescu

337. Cosmina  Olar

338. Andreea Oniga

339. Denisa Oniga

340. Andrada Onaca

341. Emilia Paşcu

342. Carolina  Szabo

343. Raluca Vesa

 ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Grup 12bis, Clasa 2D,

Liceul N.Lenau,Timisoara

288. Aniela Mandici, învăţător

289. Radu Philippe Ancuţi

290. Ana Medeea Anton

291. Natalia Asultani-Hansmann

292. Lucas Baeram

293. Luca Bucuraş

294. Markus Bogdan Bunoiu

295. Sasha Ionuţ Costea

296. Iovana Crîstici

297. Maia Andreea Cruşcov

298. Raisa Elena Dăescu

299. Raul Patrick Dumitrache

300. Franko Dzaka Buta

301. Bianca Andreea Faur

302. Răzvan Marcel Frenţiu

303. Iulia Roxana Frenţiu

304. Sabina Gârleanu

305.. Agata Hancheş

306. Denis Octavian Ivan

307. Irina Emilia Jurjuţ

308. Ana Carina Lăzureanu

309. Petra Alexandra Lăzureanu

310. Mihaela Ariana Mîndru

311. Ştefania Oancea

312. Andreea Briana Paraschiv

313. Dominick Gabriel Parjol

314. Alexandru Ioan Petca

315. Victor Popovici

316. Victor Teodor Radu

317. Tanja Staszny

318. Patrick Raul Stoia

319. Ana Cristina Sucutardean

320. Samuel Tayti

321. Andra Maria Vărşăndan

322. Ana Xenia Vişoiu

323. Eduard Patric Zaica

–––––––––––––––––––––––

Grup 12,  din clasa 6C,

Liceul Pedagogic Carmen Sylva, Timişoara

274. Mariana Anghel, profesor

275.  Sarah Albulescu

276.  Haritina Anghel

277. Nicolia Cernăianu

278. Victor Darie

279. Simina Niţă

280. Răzvan Popa

281. Razvan Petolea

282. Teodora Postelnicu

283. Iudita Rădescu

284. Oana Voiculescu

           285. Ciprian Cordea
           286. Irina Soica

 ––––––––––––––––

Grup 11. I F-Lenau

Grup 11.1 F.Lenau

254. Patrichi Riana, învăţător

255. Amoşiesei Bianca

256. Andraş Carolina

257. Andraş Nicole

258. Bălean Vlad

259. Bergiu Andrei

260. Bolcu Amelia

261. Colesniuc Alexandru

262. Demeter Daniel

263. Ilonţa Miriam

264. Ilucă Alex

265. Krämer Christoph

266. Kun – Nichita Kara

267. Martiac Anda

268. Milin Teona

269. Munz Lennard

270. Paraschivoiu Sonia

271. Rusu Dragoş

272. Tănăsoiu Paul

273. Zaharie Tudor

–––––––––––––––––––––

GRUP 10
Pregatitoare A, CN Ion Vidu-Timisoara
1604

235. Eugenia Udrişte, profesor învăţământ primar

236. Naomi Benedetta Anton

237. Anna Brânda

238. Georgiana Ariana Chirici

239. Iustin Gabriel Codreanu

240. Lidia Salomeea Duma

241. Paula Adela Gavriluţă

242. Ema Maria Glesnea

243. Ştefan Iulian Grosu

244. Rareş Haţegan

245. Mariam Kadam

246. Sara Maria Mereşan

247. Marc Antonio Mihu

248. Tereza Mitu

249. Andrei Tudor Piroi

250. Eliza Cristina Popa

251. Paul Teodor Schelenka

252. Luca Dorian Ursachi

253. Adrian Constantin Văduva

–––––––––––––––––––––

Grup 9, Pregătitoare E, Şcoala 30 Timişoara

Sc30Preg.e

215. Deianca Adina Marcov, profesor învăţământ primar şi preşcolar

216. Sebastian Cora

217. Mario Fîcă

218. Bianca Halmai

219. Roxana Halmai

220. Theola Hriscu

221. Leonard Icma

222. Miruna Macarie

223. Deian Marc

224. Paul Marcu

225. Ionuţ Matei

226. Ligia Oanţ

227. Lucas Oprişa

228. Codruţ  Petculescu

229. Adrian Popa

230. Carla Sfera

231. Sofia Sârbu

232. David Stamate

233. Izabela Ursuleanu

234. Darius Vieru

–––––––––––––––––––––––

Grup 8, Clasa III B,

Centrul Şcolar pentru Educație Incluzivă Dumitru Ciumăgeanu, Timișoara

grup8

206. Anamaria Tomescu  – profesor invatamantr special

207. Simona Gatea  – profesor invatamantr special

208. Ruben Crenicean-Budo

209. Samuel Giurgiu

210. Eliza Munteanu

211. Sorin Rădulescu

212. Denis Sărățeanu

213. Marius Stan

214. Cynthia Gabriels, pedagog, Institutul Katho Reno, Torhout, Belgia

–––––––––––––––––––––––

<Grup 7. Scoala 30, Timisoara>

Sc30Preg.e

elevii clasei I F, an şcolar 2012- 2013

1. Adela Pal, profesor învăţământ primar, Şcoala 30
176. Alupoaie Bogdan Ionel
177. Barbu Alexia Maria
178. Bădescu Bianca Mădălina
179. Bălţăteanu Aanamaria
180. Boda Alexandru George
181. Buncilă Lukas
182. Cazacu Cristina Roxana
183. Durdun Casian Ştefan
184. Ghighici Mario
185. Gomboş Larisa Alexandra
186. Hasballa Yossef
187. Hatcău Sebastian Mihai
188. Havrics Alexia Carmen Bianca
189. Ionaşcu Ana Maria
190. Isac Beatrice
191. Jurcan Iarina Mădălina
192. Magdici Maia Melisa
193. Marcus Iulia Maria
194. Matei Briana Alessia
195. Mărculescu Darius Agron
196. Mitriş Crina Ioana
197. Mureşan Adna Ioana
198. Nevodenszki Maria
199. Pascal Patricia Chantal
200. Paşca Dariana
201. Popa Luana Maria
202. Schipor Bogdan Florin
203. Toderescu-Matusz Karina
204. Todirenchi Andreea Valentina
205. Truţă Sebastian David

––––––––––––––––––––––-

Grup 6. Liceul N.Lenau Timisoara


84. Astrid Gavriliu, profesor învăţământ primar
134. Denisa Maria Marcu
141. Iulius Sebastian Ţârnea
142. Alexandra Bordea
143. Teodora Catana
144. Ana Cirjea
145. David Cristofor
146. Tania Edu
147. Favian Filip
148. Anaya Ienovan
149. Alesia Kriesl
150. David Lazar
151. Victor Lupu
152. Luca Manea
153. Onescu Minuc
154. Annemarie Papp
155. Marcel Petrescu
156. Luca Samfira
157. Maria Schiffbeck
158. Felix Stanescu
159. Soanea Tudor
160. Bianca Brad
161. Marc Brown
162. Andreea Ciupac
163. Matei Crainiceanu
164. Desiree David
165. Cristian Delamarian
166. Tudor Ionescu
167. Christian Jakabhazi
168. Isabella Kolla
169. Florin Lazar
170. Caroline Lefter-Blau
171. Elias Nistorescu
172. Luca Sava
173. Adela Scurtu
174. Stefania Varga
175. Sara Wasicsek

–––––––––––––––––––––

Grup 5. Clubul Mo’zArtino. 

84. Astrid Gavriliu, profesor invatamant primar

129. Bogdan-Ştefan Ţeghiu, Grădiniţa 27 – Timişoara
130. Ana Francesca Lutz, Liceul N.Lenau -Timişoara
131. Daria Anderca, Şcoala 19, Timişoara

132. Alexandru Pentea, Liceul N.Lenau, Timişoara
133. Marc Daniel Ciortea Neamţiu, Liceul Lenau, Timişoara
134. Denisa Maria Marcu, Grădiniţa Din-Din, Timişoara
135. Alex Cătău, Grădiniţa 33, Timişoara

136. Dabagh Darius, Grădiniţa SMART, Timişoara
137. Dabagh David, Grădiniţa SMART, Timişoara

138. Diana Roxana Hotico, Liceul Shakespeare, Timişoara
139. Ioana Alesia Bulucea , Timişoara
140. Filip Mihuţ, Colegiul banaţean, Timişoara
141. Iulius Sebastian Ţârnea, Liceul N.Lenau, Timişoara

––––––––––––––––––––––

Grup 4. / 110 – 128, de la Grădiniţa cu program prelungit no.12, Timişoara

110. Adriana Căta, director
111. Eli Halasz, educator
112. Ioana Albu
113. Ioana Balogh
114. Ana Bunea
115. Larisa Cioc
116. Patricia Chitescu
117. Bogdan Chiu
118. Miruna Dan
119. Mara Dumitriu
120. Luca Huţanu
121. Denisa Lungu
122. Anne Miat
123. Delia Micşa
124. Raymond Stanciu
125. Roland Stanciu
126. Iasmina Truşcă
127. Sergiu Vătăman
128. Marika Vuşcă

––––––––––––––––––––––

Grup 3. / 84-109, de la Liceul Teoretic Nikolaus Lenau, Timişoara

84. Astrid Gavriliu, profesor învăţământ primar
85. Andrei Bălaşa
86. Francesca Bitto
87. Victor Bînzar
88. Katarina Bursak
89. Flavius Chevereşan
90. Eduard Alex Ciuhandu
91. Sebastian Doichiţă
92. Răzvan Enache
93. Alexandra Feier
94. Denisa Gaşpar
95. Beatrix Hermann
96. Vlad Ionescu
97. Paula Loches
98. Patricia Marincu
99. Dragoş Mănescu
100. Alexandra Moisă
101. Miruna Morariu
102. Andrei Paşca
103. Ştefan Prisecaru
104. Bogdan Nacev
105. Patricia Scurtu
106. Ava Sere
107. Beatrice Stanciu
106. Izabela Şimon
109. Daniel Varga

––––––––––––––––––––––––––
Grup 2. / 51- 83, de la Şcoala cu clasele I-VIII, Păuliş, Judeţul Arad

51. Mircea Stoi, profesor, muzician

52. Cristian Alexa

53. Denisa  Ardelean

54. Bianca Babă

55. Emanuel Bader

56. Petrică Becheş

57. Petra Becheş

58. Ioan Belei

59. Liviu Boiciuc

60. Daniel Dănilă

61. Sergiu Dobre

62. Geanina Dulhaz

63. Robert Gugeanu

64. Claudia Galia

65. Denis Homoki

66. Beniamin Ironiac

67. Adelin Jurj

68. Florin Lăcătiş

69. Andreea Lingurar                 .

70. Naomi Martin

71. Gabriela Monai

72. Marina Monai

73. Melinda Moştior

74. Patricia Panţâr

75. Yasmina Pleşa

76. Florentina Rab

77. Paul Rus

78. Alexandra Stoica

79. Marius Straţ

80. Veronica Straţ

81. Oana   Suciu

82. Ioana Vlad

83. Rafael Vultur

–––––––––––––––––––––––

Grup 1. / 1 – 50

[de la] Şcoala cu cls. I-VIII Nr. 30, Timişoara

1. Adela Pal, profesor învăţământ  primar

2. Sofia Cotrău, profesor învăţământ primar

3.Aioanei Vlad Andrei, clasa a IV-a

4. Ambroş Alexandru, clasa a IV-a

5. Boiţ Tudor, clasa a IV-a

6. Cioloca Adam, clasa a IV-a

7. Cireşan Robert Adrian, clasa a IV-a

8. Cobordan Denis Sebastian, clasa a IV-a

9. Cobordan Naomi Sidonia, clasa a IV-a

10. Costea Bianca, clasa a IV-a

11. Costea Ioana, clasa a IV-a

12. Crivineanţu Alexandra Ioana, clasa a IV-a

13. Danciu Alexandra Catinca, clasa a IV-a

14. Drăghia Danina Andreea, clasa a IV-a

15. Drăguţa Adriana Ştefania, clasa a IV-a

16. Faur Delia Sorana, clasa a IV-a

17. Havrics Eufemia Daniela Alexandra, clasa a IV-a

18. Isvan Paul, clasa a IV-a

19. Jurchelea Mario, clasa a IV-a

20. Jurjescu Daniel Nicolae, clasa a IV-a

21. Maghear Ana Maria, clasa a IV-a

22. Mihuţ Roxana, clasa a IV-a

23. Mircea Adela, clasa a IV-a

24.  Mireuţă Raluca Andreea

25.  Mitriş Luiza Maria, clasa a IV-a

26.  Mîşcoi Vlad Andri, clasa a IV-a

27. Monuş Andrei, clasa a IV-a

28. Monuş Diana, clasa a IV-a

29. Nan Paul Ştefan, clasa a IV-a

30. Olah Alexandru, clasa a IV-a

31.  Olah Adonia Mihaela, clasa a IV-a

32. Periat Cristian, clasa a IV-a

33. Pîrvan Denis Daniel, clasa a IV-a

34. Pogan Roxana Andreea, clasa a IV-a

35. Popovici Claudia Anamaria, clasa a IV-a

36. Procupiuc Iuliana, clasa a IV-a

37. Puţura Yasmina, clasa a IV-a

38.  Radu Alexandru Valentin, clasa a IV-a

39.  Sarcina Goran, clasa a IV-a

40.  Sava Sebastian, clasa a IV-a

41.  Săftoiu Maria, clasa a IV-a
42.  Szabados Andrei, clasa a IV-a

43. Telcean Marius, clasa a IV-a

44.Tomuş Sabin, clasa a IV-a

45.Truţi Natalia Anamaria, clasa a IV-a

46.Tudor Alexandra Maria, clasa a IV-a

47.Tudorescu Cristian, clasa a IV-a

48.Ursu Florin, clasa a IV-a

49.Vaida Isabela, clasa a IV-a
50. Volintiru Denis, clasa a IV-a

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s